| Home | Profili | ProduktNdriqimi rrugorė Dritaret aktive | Kontakt | Informata|

 

  Solariva - Profili             

Ne zvoglojmė nė sasi te mėdha koston e Energjisė dhe CO2. Rrezulltati ėsht dritė e shkėlqyer, e shėndeteshme, falas ashtu siq natyra e ka dedikuar.

 

  

 

SOLARIVA ėshtė  prodhues kontraktues dhe kjo mund gjithmonė tė siguroje qė Ne jemi duke pėrdorur teknologjitė mė tė fundit pėr tė zgjedh efektivitetin e operimit dhe kursimeve.Ne do tė donim tė jemi partneri i jua jpėr kursimin tuaj tė energjisė sė optimizuar.

Ne kemi shumė agjenci pėr tė siguruar qė Ne gjithmonė gjejmė zgjidhjen mė tė mirė.

Ne jemi agjent tė prodhuesve tė mirė dhe kemi bashkėpunim tė fortė. Prandaj, mund tė presim qė produktet do te jenė nė pėrputhje me zhvillimet mė tė fundit. Cilėsia ėshtė e lartė dhe ēmimet konkuruese.

Qasjen tonė dhe kontributin pėr pėrdorimin e rrezeve te diellit, si dhe projekte per Ruajtjen  e Energjisė, qė pėrfshijne ndriēimin brenda dhe jashtė:

  *Dritat e rrugės qe furnizohen me energji diellore dhe llambat LED tė cilėsisė mė tė lartė.
  *Dritė natyrore nė ndėrtesa administrative, shkolla, spitale, supermarkete etj.

Ne bėjmė tė mundshme ckyqjen e qindra dhe mijėra llambave artificiale pėr rreth10 orė nė ditė.
Ne kemi qasje mė afer dritės natyrale, kursimit te Energjisė dhe redukimit tė CO2.

Ne bėjmė aktivitete njerėzore mė efektive, tė shėndetshme dhe progresive.

Ju keni objektin, Ne ju japim ide dhe zgjidhje.

*SOLARIVA*-European Solar Engineering,Denmark.Adresse: Korskildelund 6, 2670 Greve.tlf.: +45 42243996. Fax :+45 36915001; email: info@solariva.com, www.solariva.com. Reg.CVR-nr.32 63 86 94,