Home | Profili | Produkti Ndriqimi  rrugorė Dritaret Aktive | Kontakt | Informata|

              

 

 

 

Mirė se vini nė kompaninė tonė!

"SOLARIVA"ju mirėpret nė  botėn e teknologjive tė reja.

Ne ofrojmė projekte tė kursimit te energjise ne ndriēimin rrugor si dhe ndriqimin e lokaleve afariste, shkollave, spitaleve, supermarketeve etj., ku si baze e furnizimit me drite perdoret energjija e lirė e diellit.Vizioni ynė ėshtė qasja e burimit te drites natyrore sa mė shumė tė jetė e mundur,nė bazė te teknollogjisė moderne, duke pasur ndermend kujdesin shėndetėsor dhe reduktimin e CO2.

*Dritat Solare Rrugore tė dizajnit elegant, kursim i energjisė deri nė 98%.

Drita natyrore -Ruajtja e Energjisė pėr ndriēime brenda lokaleve.
Percjellesi i Diellit me me system te pasqyrave the thjerzave siguron drite natyrore gjate gjithe dites (mė se 10 ore ne dite), duke zevendesuar qindra llampa elektrike neper dyqane, shkolla, spitale, objekte afariste, supermarkete etj.
*SOLARIVA*-European Solar Engineering,Denmark.Adresse: Korskildelund 6, 2670 Greve.tlf.: +45 42243996. Fax :+45 36915001; email: info@solariva.com, www.solariva.com. Reg.CVR-nr.32 63 86 94,